Welcome
Welcome to cztrader

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Nejlepší strategie pro začátečníky

Informace pro začínající obchodníky

Nejlepší strategie pro začátečníky

Příspěvekby Aiglos » stř dub 13, 2016 10:04 am

Dobrý den,

Pomalu pročítám Vaše stránky cztrader a cztrader.nolimit. Mám zájem o obchodování s binárními opcemi, většinu strategií co uvádíte jsem již prostudoval a nastala u mně chvíle kdy se nemůžu rozhodnout, na kterou bych se měl zaměřit. Jsem v situaci kdy bych si chtěl vybrat některou ze strategií a vyzkoušel jí pomocí MT4, samozřejmě mám favority, některé strategie se mi líbí více některé méně.

Chtěl bych se tímto zeptat na Vaše zkušenosti/rady (pokud je budete ochotni poskytnout ;-)), se kterými strategiemi jste vy osobně začínali a proč nebo případně, které doporučujete pro začátečníky jako jsem já.

Děkuji za jakoukoli reakci a také za včerejší 12.4.2016 přijetí do Vaší skupiny na FB.

S pozdravem Ondra
Aiglos

Re: Nejlepší strategie pro začátečníky

Příspěvekby CZTRADER » stř dub 20, 2016 6:03 am

CZTRADER
Site Admin

Return to Binární opce - Rady pro začátečníky