Welcome
Welcome to cztrader

You are currently viewing our boards as a guest, which gives you limited access to view most discussions and access our other features. By joining our free community, you will have access to post topics, communicate privately with other members (PM), respond to polls, upload content, and access many other special features. In addition, registered members also see less advertisements. Registration is fast, simple, and absolutely free, so please, join our community today!

Vybírám brokera. Poradíte?

Daně, výdělky, brokeři, bonusy a jiné

Vybírám brokera. Poradíte?

Příspěvekby Trefort » stř kvě 10, 2017 12:31 pm

Zdravím,

s binárními opcemi a nejen s nimi jsem si už před několika lety pohrával. Měl jsem demo, prováděl obchody na základě mnou nastavených signálů v Metatraderu a obchody byly většinou úspěšné. V tom demu se mi ale měnila u pětiminutových opcí návratnost tak, že mnohdy byla i 55% apd. Zkoušel jsem různé brokery a vždy jsem tam narážel na problémy různého typu. Za to dobu se už ale toho mohlo dost změnit a proto prosím o doporučení klidně i několika brokerů na základě následujících parametrů.

a) předpokládám, že nejnižší možný vstup do jednotlivé pozice bude za 10USD, pokud znáte brokera, který by mi ze startu umožnil i nižší částky pro vstup, byla by to výhoda

b) slušná návratnost u 5 minutových opcí (85%+), která prostě pod danou hranici neklesá

c) určitě je výhodou možnost nastavení přesného času prodeje opce, případně tedy alespoň možnost vybrat "5 minut". Narazil jsem kdysi na brokery, kde jsem si třeba mohl vybrat ukončení ve 14:15, 14:30 apd. Jenže když třeba bylo 14:13, tak na dvě minuty jsem to brát nechtěl a 17 min. bylo zase dlouho.

d) předpokládám, že měnové páry (včetně EUR/JPY) mají všichni. Výhodou by bylo, pokud nabízí i NASDAQ nebo alespoň Dow Jones.

e) také jsem docela zíral, když jsem na vlastní oči viděl, že broker nekopíruje pohyby na trhu, ale generuje si jakési vlastní pohyby, takže jednoduše sháním spolehlivého brokera a ne šejdíře

f) výhodou by bylo, pokud broker nabízí možnost prodeje opce ještě před nastaveným limitem (samozřejmě by to bylo většinou se ztrátou, ale hodí se to)

Díky za případné tipy.

Trefort
Trefort

Return to Binární opce - Všeobecné